Robooter E60 / E60 A / E60 PRO

Swoboda ruchu i niezależność na każdym terenie:

Wózek elektryczny Robooter E60 wyróżnia się jako topowy model do jazdy w terenie, stworzony z myślą o miłośnikach aktywności na świeżym powietrzu. Dzięki imponującej wytrzymałości i dużym prędkościom, jest idealny do różnorodnych przygód na zewnątrz – od trawiastych pól po ścieżki nadmorskie – oferując maksymalny zasięg do 29 km.
Modele E60-A i E60 Pro-A oferują personalizowany komfort dzięki regulowanym opcjom szerokości podłokietników i kąta oparcia. Dostępny w różnych kolorach, zapewniając nie tylko doskonałe osiągi, ale też dopasowany do Twojego stylu wygląd.

Amortyzacja i koła dwukierunkowe

Dwukierunkowe koła przednie, wyposażone w niezależną amortyzację, są zaprojektowane w taki sposób, aby precyzyjnie reagować na nierówności terenu. Ich zdolność do dostosowania się do zmieniającego się terenu gwarantuje nie tylko doskonałą stabilność, ale także wyjątkowy komfort jazdy dla użytkownika. Dzięki skutecznej absorpcji wstrząsów oraz równomiernemu rozkładowi sił, nawet podczas pokonywania trudniejszych terenów, użytkownik doświadcza płynności i pewności manewrowania. W rezultacie, podróżowanie staje się bardziej przyjemne i bezpieczne, nawet w warunkach terenowych, które mogą być wymagające dla tradycyjnych systemów zawieszenia.

Trwała i lekka konstrukcja, do 150 kg

Dzięki solidnemu, a zarazem lekkiemu projektowi ramy ze stopu aluminium i magnezu, model E60 może z łatwością udźwignąć maksymalne obciążenie do 150 kg

Długotrwała żywotność baterii do 29 km

Wyposażony w dużą pojemność, akumulator zapewnia nieprzerwaną mobilność przez długi czas. Dzięki temu możesz cieszyć się długimi podróżami bez obaw o nagłą utratę zasilania.

Bezszczotkowy silnik prądu stałego

Dzięki szybszemu i bardziej stabilnemu przyśpieszaniu, oraz większej mocy, nasz wózek umożliwia skuteczne pokonywanie wzniesień. Optymalne wykorzystanie zasobów energii.

Maksymalna prędkość do 10 km/h

Osiągnij maksymalną prędkość do 10 km/h (E60 PRO) w sposób bezpieczny, gwarantując dynamiczne oraz bezpieczne doświadczenie podróży. Dzięki temu zapewnimy swobodę i poczucie wolności podczas podróżowania.

 

REGULOWANA SZEROKOŚĆ

Dzięki możliwości regulacji odległości między podłokietnikami w zakresie od 45.5 do 51.5 cm, zapewniamy spersonalizowany komfort użytkowania. Wózek dzięki temu charakteryzuje się ergonomicznym designem i jest odpowiedni dla większości typów sylwetek.

REGULOWANY KĄT OPARCIA

W modelu E60 A kąt nachylenia oparcia może być regulowany w zakresie od 8 do 38°. Ta funkcjonalność została zaprojektowana z myślą o ergonomii i indywidualnym dopasowaniu do użytkownika, zapewniając wygodę i wsparcie dla różnych potrzeb i preferencji użytkowników. Dzięki tej elastyczności, wózek elektryczny E60 A oferuje komfortową i dopasowaną pozycję dla każdego użytkownika