Projektowanie to myślenie o człowieku

Nasza misja firmy Medbonum to przede wszystkim Wy i Bezpieczeństwo!
Wasz komfort życia, ale również mobilność i niezależność stawiamy na pierwszym miejscu.
Z tego względu nasze działania ukierunkowane są w zgodzie ze zrównoważonym rozwojem całego biznesu.

Tworzymy już od wielu lat, a nasz zespół to ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem w branży wyrobów medycznych a przede wszystkim wózków inwalidzkich.
To wszystko sprawia, że tworzymy firmę, która zapewnia naszym Klientom wyroby i obsługę na najwyższym poziomie.

Powstanie Robootera

W ramach badań zespołu badawczo-rozwojowego Zhang Zhefu, projektant wzornictwa przemysłowego z doświadczeniem w projektowaniu przemysłowym na Uniwersytecie w Mediolanie, oraz specjaliści zajmujący się konstrukcjami mechanicznymi z Harbin Institute of Technology, zaprojektowali składany, interaktywny wózek inwalidzki. Projektanci Robootera kierowali się koncepcją humanistycznej wizji i ergonomii. Seria Robooter charakteryzuje  się skandynawskim stylem, który jest prosty i klimatyczny a przy tym oferuje najwyższy poziom jakości.

Nagrody i certyfikaty

Robooter zdobył nagrodę IF Design Award i CEID Award za zintegrowany zespół inżynierów i projektantów, którzy włożyli serce w badania i testy, od kreatywnego planu, przez projekt strukturalny, po produkcję.
Koncentrujemy się na innowacjach i jakości. Nieustannie badamy nowe technologie w zakresie mobilności i skuterów. Uzyskaliśmy kilka certyfikatów zapewnienia jakości, w tym CE i FDA w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Zespół badań i rozwoju

Współpracujemy z Harbin Institute of Technology, Shanghai Jiaotong University, Tongji University i przeprowadzamy wspólne projekty  z Satakunta University of Applied Sciences SAMAK Finlandia i University of Melbourne.

Wózek elektryczny składany Robooter E40